• szkola2
  • klasa 1g
  • dzieci1f

Święto szkoły 2018

Tegoroczne Święto Szkoły było wyjątkowe. Wszyscy wzięliśmy udział w Szkolnym Turnieju Patronalnym. Tworzyliśmy albumy „Mój Białystok”, wykonywaliśmy zadania związane
z życiem i działalnością błogosławionego ks. Michała Sopoćki. Poza tym czekały nas zadania z wiedzy o naszym mieście. Nie było mowy o nudzie! Nasze zmagania bacznie obserwowała ekipa TVP Białystok. Po relacji w „Obiektywie” zajaśniały nowe gwiazdy… Rywalizację turniejową wygrała klasa Va i w nagrodę będzie mogła pójść do kina „na koszt firmy”.
Drugie miejsce przypadło klasie IIIa, a trzecie IVb .Im w udziale przypadły słodkie upominki.

sa

Najlepsza klasa w Szkolnym Turnieju Patronalnym

W trakcie uroczystości rozdano też nagrody i wyróżnienia w konkursach o patronie szkoły.
W konkursie „Pocztówka do Patrona” I miejsce zajął Dominik Kozłowski z kl.IVa, II miejsce przypadło Bartoszowi Kowalewskiemu-I a i Mikołajowi Zasimowi z IIIa. III miejsce zajęła Hanna Żmojda -kl.IVa.

W kategorii „Komiks z życia Patrona” I miejscem podzielili się: Bartosz Kozłowski-IIa, Paulina Dmochowska-IIc i Paulina Kulesza IIc. Laureatką II miejsca została Karolina Zakrzewska-IIc , III miejsce zajął Jakub Stasiewicz-IIc. Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Dominika Kropiwnicka oraz Wiktoria Fiedorczyk- Via.

Jak co roku w dniu Święta Szkoły zostały też przyznane „Michały”. Oto laureaci:

Geniusz roku-Martyna Rutkowska
Niezawodność roku-Bartosz Kozłowski