• kl1aa
  • kl4cc

• slajder wy2

Zaczarowana szkoła!

W ramach Dnia Pustej Klasy, w której to akcji bierzemy udział po raz kolejny, zorganizowaliśmy 15 czerwca niezwykłe wydarzenie. Uczniowie klasy IIIa pod opieką p. Katarzyny Polak przygotowali i przeprowadzili szkolną grę terenową dla wszystkich pozostałych uczniów. Na 5 godzin szkoła zamieniła się w Wioskę Wiedźmina, uczniowie zaś rozwiązywali w ramach szkolnego LARPa, opartego o mechanizmy RPG, zagadkę magicznej mikstury. Grupy pomagały czarodziejce stworzyć magiczną formułę, zdobywając jej elementy w rozmieszczonych na terenie szkoły lokacjach z bohaterami. Można było się natknąć na druida, driady, smoka, zielarkę, krasnoluda, barda Jaskra, a nawet porozmawiać z samym wiedźminem! Zabawy i główkowania było co niemiara, jednak mimo wielu zagadek, zadań i wyzwań wszystkim grupom udało się uratować czarodziejkę i stworzyć magiczną miksturę. Wszystko widać na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=NVUBC9O_W6E  Takie atrakcje to my lubimy!