• slajderdp
  • klasa4c
    klasa4

Zakrętkowe występy

Tuż przed rozpoczęciem wakacji dwie grupy teatralne "Mała Zakrętka" z SP i "Zakrętka" gimnazjalna wystąpiły w zaporzyjaźnionych placówkach. Młodsi artyści odwiedzili 4 grupy przedszkolne w Przedszkolu Samorządowym nr 4 z przedstawieniem "Kraina Trzech Krzywych Cytryn", zaś starsi aktorzy zaprezentowali przedstawienie oparte na greckim micie "Orfeusz i Eurydyka" podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy im. bł. ks. Michała Sopoćki w Białymstoku. Publicznośc przyjhęła oba spektakle z dużą serdecznością i zaciekawieniem, o czym świadczyły gromkie brawa i ciepłe podziękowania. W ten sposób zamknęliśmy tegoroczny sezon teatralny - przed nami dwumiesięczny odpoczynek i wakacyjne przygody. Zapraszamy do obejrzenia filmów!