Home Page Slider

  • koniecroku1
  • koniecroku3
  • koniecroku
  • koniecroku2
  • dzsportu1
  •  
    dzsportu 
  • 4
  • sp42zaprasza

Zakrętkowe występy

Tuż przed rozpoczęciem wakacji dwie grupy teatralne "Mała Zakrętka" z SP i "Zakrętka" gimnazjalna wystąpiły w zaporzyjaźnionych placówkach. Młodsi artyści odwiedzili 4 grupy przedszkolne w Przedszkolu Samorządowym nr 4 z przedstawieniem "Kraina Trzech Krzywych Cytryn", zaś starsi aktorzy zaprezentowali przedstawienie oparte na greckim micie "Orfeusz i Eurydyka" podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy im. bł. ks. Michała Sopoćki w Białymstoku. Publicznośc przyjhęła oba spektakle z dużą serdecznością i zaciekawieniem, o czym świadczyły gromkie brawa i ciepłe podziękowania. W ten sposób zamknęliśmy tegoroczny sezon teatralny - przed nami dwumiesięczny odpoczynek i wakacyjne przygody. Zapraszamy do obejrzenia filmów!

 

Archiwum aktualności