Home Page Slider

  •  
    wiosna6 
  • wiosna0
  • wiosna1a
  • wiosna4
  • wiosna5
  • sport bieg
  • 4
  • sp42zaprasza


Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Przyszedł wrzesień, a wraz z nim wakacyjny czas dobiegł końca. Społeczność naszej szkoły rozpoczęła dzisiaj kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, nowych przyjaźni, sukcesów ale i  ciężkiej pracy. Pani dyrektor skierowała do uczniów słowa z okazji inauguracji roku szkolnego, życząć im pomyślności w nauce i szczególnie przywitała tych, którzy po raz pierwszy wkroczyli w mury naszej  szkoły. Wszystkim życzyła powodzenia i wytrwałości w realizowaniu swoich celów. Po krotkiej części artystycznej uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami z uśmiechem i radością rozeszli się do klas, na pierwsze powakacyjne spotkanie.

 Niech nowy rok szkolny przyniesie wszystkim same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami, a nauka i praca zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji.

Archiwum aktualności