• niepodleg1
  • klasa1aa
  • klasa1a

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Przyszedł wrzesień, a wraz z nim wakacyjny czas dobiegł końca. Społeczność naszej szkoły rozpoczęła dzisiaj kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, nowych przyjaźni, sukcesów ale i  ciężkiej pracy. Pani dyrektor skierowała do uczniów słowa z okazji inauguracji roku szkolnego, życząć im pomyślności w nauce i szczególnie przywitała tych, którzy po raz pierwszy wkroczyli w mury naszej  szkoły. Wszystkim życzyła powodzenia i wytrwałości w realizowaniu swoich celów. Po krotkiej części artystycznej uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami z uśmiechem i radością rozeszli się do klas, na pierwsze powakacyjne spotkanie.

Niech nowy rok szkolny przyniesie wszystkim same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami, a nauka i praca zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji.