Home Page Slider

  • koniecroku1
  • koniecroku3
  • koniecroku
  • koniecroku2
  • dzsportu1
  •  
    dzsportu 
  • 4
  • sp42zaprasza


Dzień Głośnego Czytania

28 września 2018 r. najmłodsi uczniowie uczestniczyli w  Dniu Głośnego Czytania.
Z tej okazji w klasach pierwszych dzieci miały okazję wysłuchać terapeutycznego opowiadania „Złość” Renaty Piątkowskiej. Było ono wstępem do rozmowy na temat emocji  oraz bezpiecznych metod pozbywania się złości. Na koniec każdy uczeń narysował emocję, którą aktualnie przeżywał.
Natomiast klasy drugie wysłuchały historii ich rówieśników Kajtka i Toni z książki „Słoik z pytaniami” Stefana Brzozowskiego. Dzięki temu mogliśmy porozmawiać o tolerancji dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w świetlicy szkolnej nasi milusińscy wysłuchali opowiadań zawartych w „Świerszczyku”. Potem rozwiązywali zagadki i rebusy.Archiwum aktualności