• stworki
  • wiosnaslajder5
  • wiosnaslajder6

Międzynarodowy Konkurs Matematyczno - Fizyczny NÁBOJ

Sukces ósmoklasistów w Międzynarodowym Konkursie Matematyczno - Fizycznym NÁBOJ. Drużyna z klasy VIIIa w składzie: Maurycy Bałakier, Albert Akiev, Krystian Jaworowski i Wiktoria Fiedorczyk zajęła IV miejsce w Białymstoku, VI w Polsce i 23 „na świecie”. Nasi uczniowie rozwiązali 37 z 42 zadań. To świetny rezultat! Gratulujemy.
   Naszą szkołę reprezentowała również drużyna z klasy VIIa w składzie: Gabriela Garbowska, Daria Bielawska, Wiktoria Czarniecka i Marek Rosiński, uczniowie rozwiązali 21 zadań i przetarli szlaki, aby za rok powalczyć o wysokie miejsca.
    Náboj Junior to międzynarodowe zawody matematyczno-fizyczne dla czteroosobowych drużyn reprezentujących swoją szkołę. Zawody trwają 120 minut, podczas których drużyny starają się rozwiązać jak najwięcej zadań.