Home Page Slider

  • stworki
  • wiatraki
  • wiosnaslajder
  • wiosnaslajder2
  •  
    wiosnaslajder4 
  • wiosnaslajder5
  • wiosnaslajder6
  • sp42zaprasza
"Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"
 wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie
 
Uczniowie klasy Ib wzięli udział w akcji "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków". Pierwszym etapem było wyzwanie czytelnicze, drugim - zadanie konkursowe, które polegało na wykonaniu Magicznego Drzewa Słodziaków oraz przeprowadzeniu Dnia Głośnego Czytania w klasie. W konkursie wzięło udział prawie 3500 klas z całej Polski, a wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie. Wszyscy otrzymali nagrody i dyplomy.
Pod poniższym linkiem znajduje się galeria wszystkich prac oraz wyniki konkursu: 
https://szkolneprzygodyslodziakow.pl/wyniki-konkursu/

 

Archiwum aktualności