• wirus1
  • sztand
  • cz2
    dbi1

Sympozjum Wynalazców w naszej szkole?

Klasa VI B ponownie stanęła na wysokości zadania - zorganizowała Sympozjum Wynalazców na lekcji języka polskiego. Uczniowie zafascynowani bohaterami lektury "Frlix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" postanowili spróbować swoich sił w trudnej dziedzinie wynalazczości i zawalczyli o patenty wynalazców. Lekcja należała tylko do nich - prezentacjom niezwykle przydatnych i nowoczesnych wynalazków, pyaniom do prelegentów i pokazom prototypów nie byłoby końca, gdyby nie ograniczenie czasowe. Lekcja minęła nie wiadomo kiedy, a uczniowie nie tylko pokazali, jak bardzo twórczymi są osobami, ale też ćwiczyli niełatwą sztukę autoprezentacji i reklamy. Brawo młodzi odkrywcy rzeczy niezbędnych!  Koniecznie zobaczie FILM z tego wydarzenia.
ezgif.com-resize.gif