Home Page Slider

  • stworki
  • wiatraki
  • wiosnaslajder
  • wiosnaslajder2
  •  
    wiosnaslajder4 
  • wiosnaslajder5
  • wiosnaslajder6
  • sp42zaprasza


Bezpieczne ferie”

Wszystkim zależy na tym, by dzieci w ferie bezpiecznie wypoczęły. Dlatego w ostatnim tygodniu przed feriami odbyły się spotkania najmłodszych uczniów z klas 1 i 2  z funkcjonariuszami Straży Miejskiej pod hasłem „Bezpieczne ferie”. Nasi goście przedstawili między innymi najważniejsze informacje dotyczące zasad, o których należy  pamiętać podczas odpoczynku w okresie ferii zimowych. Pogadanki ilustrowane były konkretnymi przykładami i wskazywały dzieciom sytuacje mogące stanowić potencjalne  zagrożenie. Na koniec uczniowie mogli zadać pytania i wyjaśnić wątpliwości. Dziękujemy za wizytę Straży Miejskiej i cenne wskazówki dotyczące wypoczynku z głową.

http://www.policja.pl/pol/kgp/biuro-prewencji/aktualnosci/50036,Bezpieczenstwo-podczas-ferii-zimowych.html

Archiwum aktualności