• nam4a

szczepieniau2

hello

Sukces uczennicy naszej szkoły

Z ogromną przyjemnością informujemy o sukcesach naszej uczennicy w konkursach historycznych. Aleksandra Miniewska uczennica klasy 8a zdobyła I miejsce w Konkursie historycznym "Podlascy Żydzi" w kategorii praca literacka oraz II miejsce w kategorii prezentacja multimedialna.  W konkursie Historycznym " Z miłości do niepodległej Ojczyzny - życie i działalność gen. Władysława Andersa (1892-1970) "otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu!

zydzi1 zydzi3
zydzi2

Gala I edycji Konkursu Informatyczno-Matematycznego Szkół INFOTECH.

Uczniowie klasy VIIa i VIIIa wzięli udział w gali wręczenia nagród I edycji Konkursu Informatyczno-Matematycznego Szkół INFOTECH. Następnie wysłuchali prelekcji Petrosa Psyllosa o sztucznej inteligencji, wykładu Marka Korcha - Menedżera działu Web Development Infinity Group - o kompetencjach przyszłości oraz wystąpienia Dominika Sołowieja - dziennikarza, publicysty, specjalisty ds. marketingu i public relations na temat pracy z mediami cyfrowymi. Gratulujemy naszej laureatce.

gala

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka

Wszystkim dzieciom – tym małym, większym i zupełnie dużym – życzymy spełnienia marzeń i wiele radości z okazji Dnia Dziecka.

Bawcie się dobrze, oglądając naszą niespodziankę.

Podręcznikig

Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna informuje, że od dnia 07.06.2021 r. rozpoczynamy przyjmowanie zwrotu podręczników zgodnie z poniższym harmonogramem:

07.06.2021  -  7a, 7b       11.06.2021  - 3a, 3b, 2c
08.06.2021  -  6a, 6b, 5a   14.06.2021  - 2a, 2b, 3c
09.06.2021  -  8a, 6c   15.06.2021  - 1a, 1b, 1c
10.06.2021  -  4a, 4b

W związku z trwającą pandemią każdy uczeń powinien:
-  zapakować wszystkie swoje podręczniki do foliowej torby,
- na torbie napisać: imię, nazwisko i klasę,
- dodatkowo do środka włożyć kartkę z imieniem, nazwiskiem i klasą,
- zakleić pakiet,
- przynieść podręczniki do biblioteki szkolnej w wyznaczonym dla danej klasy dniu.
Ponadto prosimy o zwrot innych książek wypożyczonych z biblioteki szkolnej.
Informujemy też, że po uprzednim rozliczeniu się z biblioteką, istnieje możliwość wypożyczenia literatury na wakacje.

Historyczne karty pracy klasy IVa i IVb

UWAGA!

OD DNIA 31 MAJA / PONIEDZIAŁEK / WSZYSTKIE KLASY 4 – 8  WRACAJĄ DO NAUKI W SZKOLE. WEJŚCIE DO SZKOŁY I WYJŚCIE Z NIEJ OD STRONY PLACU ZABAW.

Zapraszamy do zapoznania się z planem lekcji i salami przypisanymi klasom. Zakładka uczniowie->Plan.

Przypominamy również, że na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny i obowiązek przestrzegania procedur bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 obowiązujących w Szkole Podstawowej Nr 42.

KonkursKarola