• wiosnaslajder
  • wiosnaslajder5
  • wiosnaslajder6

Projekt "Liga czytelnicza" nabiera rozpędu

Spieszymy z doniesieniami o nowych wpisach na blogu projektu "Liga czytelnicza". Pojawiły się na nim już trzy recenzje uczennicy naszej szkoły, Mai Walaszek z klasy 5B. Maja świetnie potrafi zachęcić do czytania książek, a lektury przez nią wybierane to prawdziwe przeboje czytelnicze. Zachęcamy do przeczytania wpisów Mai, a innych uczniów do przesyłana recenzji do opiekuna projektu, p. Katarzyny Polak.

Maja wpis.PNG

zdalna

Debiut literacki
Izabeli Dąbrowskiej uczennicy klasy Ib

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować debiut literacki naszej uczennicy Izabeli Dąbrowskiej z klasy Ib. Cieszymy się, że Iza oprócz codziennych obowiązków szkolnych, znajduje czas nie tylko na czytanie, ale również na rozwijanie innych pasji literackich. Iza chodzi do pierwszej klasy, dopiero poznaje literki i uczy się zasad ortografii.

Jeśli jest wśród Was ktoś, kto też rozpoczął swoją przygodę z pisaniem i chciałby się tym podzielić z naszym szkolnym gronem, prosimy o kontakt mailowy:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wasze Panie z Biblioteki