• 1klc
  • tlo1
  • dk2

Jesień w poezji

Obecna pogoda – słotna i ponura coraz mniej przypomina piękną, złotą, polską jesień. Chcielibyśmy z pomocą uczniów nieco ją odczarować i przywołać w wierszach wspomnienia słonecznych, jesiennych dni.

Dlatego serdecznie zapraszamy chętnych uczniów z klas II i III do udziału w konkursie poetyckim „Jesień w poezji”

Cele konkursu:
1. Rozwijanie zdolności pisarskich oraz popularyzacja literatury pięknej.
2. Rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci.

Zasady konkursu:
- Należy napisać wiersz o tematyce jesiennej i wysłać na jeden z adresów e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- W konkursie mogą wziąć udział uczniowie z klas II i III
- Wiersz powinien być napisany czcionką Times New Roman 12pkt i wysłany w formacie .doc lub .docx

Jesie w poezji