• pisanki
  • 3bwiosna

Innowacje

instaling logo duze

Innowacja „Make Progress” opiera się na używaniu przez uczniów aplikacji Insta.ling, którzy uczą się i ćwiczą  słownictwo wykonując quizy w domu.

Nauczyciel przydziela słówka z danego materiałów, a uczniowie je powtarzają w atrakcyjny sposób poprzez Insta.Ling. Codziennie wykonywana jest powtórka około 20 słówek.

Nauczyciel oraz uczeń otrzymują szczegółowe raporty o systematyczności pracy oraz postępach w nauce. Dzięki aplikacji powtórki słówek są dostosowywane do indywidualnych potrzeb ucznia.

Let’s make progress :)

instaling buzka duze

list
Send your card

to tytuł innowacji zaplanowanej  przez nauczycieli języka angielskiego.

Celem innowacji jest stworzenie uczniom możliwości rozwijania kompetencji językowych poprzez realne wykorzystanie języka angielskiego jako narzędzia komunikacji oraz doskonalenie umiejętności pisania w języku angielskim w realnych sytuacjach. Realizacja innowacji przyczyni się do kształtowania u uczniów postawy otwartości i tolerancji wobec innych kultur, rozwijania kreatywności i kompetencji cyfrowych, w tym bezpiecznego i celowego wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Udział w innowacji zapewni uczniom możliwość kontaktu z obcokrajowcami i wykorzystanie języka angielskiego jako jedynego narzędzia komunikacji. Nową przygodę czas zacząć…

list1