• 1klc
  • tlo1
  • dk2

Fundacja „Rodzice Szkole”

Rodzice uczniów, dyrektorzy szkół, nauczyciele.

Szanowni Państwo, sytuacja wywołana pandemią wirusa Covid-19 radykalnie zmieniła zasady funkcjonowania polskich szkół i postawiła przed całym systemem oświaty nowe wyzwania. Osobiście uważam, że wiosną ubiegłego roku w nietypowej sytuacji wprowadzenia nauczania on-line dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice, uczniowie i pracownicy administracji oświatowej zdali egzamin.

Niestety w nowym roku szkolnym po dwóch miesiącach nauczania w formie tradycyjnej / stacjonarnej władze państwowe były zmuszone do wprowadzenia nauczania on-line w starszych klasach szkółpodstawowych i w szkołach ponadpodstawowych. Fundacja ”Rodzice Szkole” w trosce o bezpieczeństwo uczniów, rodziców i nauczycieli w pełni to rozwiązanie akceptuje. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich rodziców o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń i zdecydowane chronienie swoich dzieci przed ich naruszaniem.