• pisanki

Dni tygodnia

Anna Ościłowska

Katarzyna Zasim

Osoby potrzebujące wsparcia zapraszamy do kontaktu mailowego
Pozdrawiamy

pedagog

OFERTA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 2

image.png

Dyżur telefoniczny:

85 879 77 71 - od poniedziałku do piątku w godzinach:

13.30–15.30 – dyżur pedagoga
 16.00–18.00 – dyżur psychologa

E-porady dla osób, które:
· przeżywają różne dylematy życiowe;
· odczuwają swój stan jako kryzys, zmęczenie, zniechęcenie;
· czują, że potrzebują pomocy.

Jeśli macie Państwo wątpliwości, poszukujecie kontaktu ze specjalistą, nie wiecie jak pomóc sobie, dzieciom i bliskim - zapraszamy do kontaktu poprzez e – porady.
Pytania, trudności, wątpliwości prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Po otrzymaniu wiadomości zostanie ona przekierowana do specjalisty, który zgodnie ze swoimi kwalifikacjami, odpowie na zgłaszane trudności czy wątpliwości. W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu rodzica.

Wsparcie psychologiczne dla dzieci i rodziców

1) W Centrum Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia Klanza w Białymstoku trwa rekrutacja do edycji wiosennej młodzieżowej grupy terapeutycznej Placówki Intensywnej Opieki Terapeutycznej. Oddziaływania terapeutyczne w ramach w/w grupy skierowane są do młodzieży będącej w ryzyku zaburzeń zdrowia psychicznego, przejawiającej trudności w funkcjonowaniu emocjonalno-społecznym, będącej w kryzysie i wymagających intensywnego wsparcia terapeutycznego. W załączeniu informacja na temat w/w oferty.

Na ratunek outsiderom

2) Wsparcie psychologiczne on-line dla rodziców i młodzieży:

Stowarzyszenia KLANZA w Białymstoku
ul. gen. F. Kleeberga 8
85-652-54-94, 690-955-000

Wspieramy rodzinę

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 2
Białystok, ul. Mazowiecka 35  tel. 85 742 34 34

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna dla Dzieci i Młodzieży z Zaburzeniami Emocjonalnymi
Białystok, ul. Mickiewicza 31/2 tel. 85 73286 66