• zima1c1

Dni tygodnia

Anna Ościłowska

Katarzyna Zasim

Osoby potrzebujące wsparcia zapraszamy do kontaktu mailowego
Pozdrawiamy

pedagog

Wsparcie psychologiczne dla dzieci i rodziców

1) W Centrum Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia Klanza w Białymstoku trwa rekrutacja do edycji wiosennej młodzieżowej grupy terapeutycznej Placówki Intensywnej Opieki Terapeutycznej. Oddziaływania terapeutyczne w ramach w/w grupy skierowane są do młodzieży będącej w ryzyku zaburzeń zdrowia psychicznego, przejawiającej trudności w funkcjonowaniu emocjonalno-społecznym, będącej w kryzysie i wymagających intensywnego wsparcia terapeutycznego. W załączeniu informacja na temat w/w oferty.

Na ratunek outsiderom

2) Wsparcie psychologiczne on-line dla rodziców i młodzieży:

Stowarzyszenia KLANZA w Białymstoku
ul. gen. F. Kleeberga 8
85-652-54-94, 690-955-000

Wspieramy rodzinę

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 2
Białystok, ul. Mazowiecka 35  tel. 85 742 34 34

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna dla Dzieci i Młodzieży z Zaburzeniami Emocjonalnymi
Białystok, ul. Mickiewicza 31/2 tel. 85 73286 66

Światowy Dzień Rzucania Palenia

1

Nasza szkoła już po raz kolejny przystąpiła do prowadzonego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną programu "Znajdź własciwe rozwiązanie" mającego na celu zapobieganie paleniu tytoniu wśród młodzieży szkolnej. Jesteśmy przekonani, że dzięki jego realizacji na terenie naszej placówki uczniowie zwiększą swoją wiedzę na temat szkodliwości dymu tytoniowego, wykształcą umiejętność dbania o zdrowie swoje i swoich bliskich oraz nauczą się asertywnych sposobów na unikanie czynnego i biernego palenia tytoniu.