Home Page Slider

  • koniecroku1
  • koniecroku3
  • koniecroku
  • koniecroku2
  • dzsportu1
  •  
    dzsportu 
  • 4
  • sp42zaprasza

Światowy Dzień Rzucania Palenia

1

Nasza szkoła już po raz kolejny przystąpiła do prowadzonego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną programu "Znajdź własciwe rozwiązanie" mającego na celu zapobieganie paleniu tytoniu wśród młodzieży szkolnej. Jesteśmy przekonani, że dzięki jego realizacji na terenie naszej placówki uczniowie zwiększą swoją wiedzę na temat szkodliwości dymu tytoniowego, wykształcą umiejętność dbania o zdrowie swoje i swoich bliskich oraz nauczą się asertywnych sposobów na unikanie czynnego i biernego palenia tytoniu.

W ramach tego programu 18 listopada zorganizowane zostaną obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia, w których aktywny udział wezmą wszyscy uczniowie naszej szkoły. Tego dnia podczas przerw będziemy promować zdrowy styl życia, aktywność fizyczną, konstruktywne formy spędzania wolnego czasu w myśl zasady: lepsza niż używka jest aktywność i rozrywka! Zapraszamy wszystkich do zapoznania sie z plakatami informującymi o wydarzeniu oraz obejrzenia prezentacji multimedialnej o tematyce antynikotynowej przygotowanej przez uczennice klasy III b.

dzien b p 2016

Archiwum aktualności