• slajderdp

Godziny pracy 7.00 - 17.00

start

Świąteczne Anioły

Okres przedświąteczny kojarzy nam się z Mikołajem, choinką, prezentami i aniołami. W tym czasie w naszym mieście ogłoszone zostały konkursy plastyczne o anielskiej tematyce. Dzieci uczęszczające do świetlicy chętnie wykonywały prace pod kierunkiem nauczycielek.

„Anioły, Aniołki, Aniołeczki” - XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego:

„Anioły” - VI edycja konkursu plastycznego:

Ruch to zdrowie

Aby dbać o nasze zdrowie wychowawcy świetlicy często organizują dla nas zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej, a gdy jest ciepło na boisku szkolnym. Bardzo lubimy takie zajęcia! Możemy biegać do woli, uczymy się współpracy a także dbamy o swoją kondycję.

zab       zab1

Magiczne opowieści

"Bawimy sie w teatr, magiczne opowieści" to zajęcia jakie proponuje dzieciom w świetlicy nauczyciel języka polskiego pani Katarzyna Polak. Na ostatnich zajęciach uczniowie robili piórnikowy teatr.

Zabawy w świetlicy

W świetlicy dzieci magą odpocząć i wspólnie spędzić czas na zabawach i ćwiczeniach

Zajęcia integracyjne

A po lekcjach… dzieci ze świetlicy szkolnej biorą udział w zajęciach integracyjnych prowadzonych przez pedagoga szkolnego. Poprzez różne zabawy ruchowe poznają swoje imiona oraz „przełamują pierwsze lody”.

Zajęcia z kodowania

Dzieci w świetlicy mogą brać udział w zajęciach z kodowania i programowania robotów. Nasze maluchy poznały już Ozobota, któremu wydawały polecenia rysując kolorowe kody. Następne atrakcje już czekają.