Home Page Slider

  •  
    las1 
  • las
  • las2
  • las4
  • las6
  • las5
  • 4
  • sp42zaprasza

Kartka dla Medyka

AKCJA TRWA!

Kartka dla Medyka - ogólnopolska akcja polegająca na stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla lekarzy, pielegniarek, pracowaników służby zdrowia.  

Akcja przerosła oczekiwania nas wszystkich. Strona, na której do tej pory były umieszczane kartki nie wytrzymała natłoku prac! Dlatego nasze kartki i życzenia będziemy publikować własnie tu - na stronie internetowej naszej szkoły oraz na facebooku.

Możesz dołączyć kiedy tylko zechcesz.

1) Zdjęcia swoich kartek wyślij na adres mailowy Samorządu Uczniowskiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub
3) Zamieścić swoje prace w komentarzach pod postem KARTKA dla MEDYKA na naszym szkolnym facebooku: https://www.facebook.com/sp42bialystok/

Zapraszamy do obejrzenia naszych kartek!

  

Archiwum aktualności