• dk1

Dziennik elektroniczny - wejście

dziennik

Dostęp do dziennika elektronicznego

1. Rodzic otrzymuje od wychowawcy wygenerowany login po podaniu swojego adresu e-mail.

2. Przy pierwszym logowaniu należy zaakceptować politykę bezpieczeństwa. W przypadku nie wykonania tego kroku konto zostanie zablokowane. W sytuacji zablokowania konta należy zwrócić się osobiście do szkoły w celu odblokowania konta – do informatyka.
    Zablokowane konto to nie jest tożsame z zapomnianym hasłem.

3. W przypadku zgubienia hasła na stronie logowania do dziennika elektronicznego należy rozpocząć procedurę odzyskiwania hasła - wykonuje to rodzic. Na podany adres e-mail przyjdzie link do zmiany hasła.

W przypadku problemów z dostępem do dziennika elektronicznego należy zgłosić to wychowawcy, który w porozumieniu z informatykiem określi czy rodzic osobiście musi przyjść do szkoły.