Home Page Slider

 • szkola2
 • szkola1
 • dzieci1
 • dzieci1a
 • dzieci1b
 • dzieci1c
 • dzieci1d
 • dzieci1e
 • klasa 1g
 • dzieci1f
 • sp42zaprasza

Ogłoszony został również konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Walentynkową. Najładniejsze kartki zostały przekazane Pani Dyrektor, a ich autorki słodko nagrodzone. Aby tego było mało z samego rana 14 lutego, wszyscy nauczyciele otrzymali po 14 kolorowych serc, króre przez cały dzień mogli przyznawać uczniom lub całym klasom za np. aktywność, zachowanie, czy pozytywne postawy. Konkurs polegał na tym, że klasa, która otrzyma najwięcej serc tego dnia wygrywa walentynkowe słodkości <3. Rywalizacja trwała aż do ostatniej lekcji, po której serca zostały policzone, a nagrody przyznane. Największą ilością zebranych serc mogły się pochwalić klasy: 2c, 3b oraz 3a.
Na tym też nasze walentynkowe szaleństwo się nie skończyło. Podczas pierwszej długiej przerwy odbył się quiz. W całej szkole ukryto serca z kodami QR. Uczniowie mieli za zadanie znaleźć serca, zeskanować kody i odpowiedzieć na pytania w nich zawarte, które mimo tak przyjemnego święta, nie należały do najłatwiejszych. Najszybciej poprawnych odpowiedzi udzieliły Maja i Karolina z 3a, a zaraz po nich Klaudia i Magda z 2c. Dziewczyny otrzymały przesłodkie upominki:)
Ciekawe jakie atrakcje będą za rok.

Archiwum aktualności