Home Page Slider

  • rozpocz
  • slajder den
  • slajder den1
  • slajder den2
  • slajder den3
  •  
    rozpocz4 
  • 4
  • sp42zaprasza

Terminy zebrań i spotkań z nauczycielami

1 19 IX 2019 r.  Zebranie rodziców
2 22 X 2019 r.  Indywidualne spotkania z nauczycielami
3 19 XI 2019 r.  Zebranie rodziców
4 12 XII 2019 r. Indywidualne spotkania z nauczycielami 
(ostateczny termin poinformowania uczniów o przewidywanej ocenie semestralnej - pisemne wręczenie zagrożeń stopniem niedostatecznym)
5 6 II 2020 r.  Zebranie rodziców
6 24 III 2020 r.  Indywidualne spotkania z nauczycielami
 7 28 IV 20120 r.  Zebranie rodziców
8
21 V 2020 r.  Indywidualne spotkania z nauczycielami
(ostateczny termin poinformowania uczniów o przewidywanej ocenie rocznej - pisemne wręczenie zagrożeń stopniem niedostatecznym)

Przydział sal na zebrania


klasa sala
 Ia 113 
Ib 112
Ic 111
IIa 109
IIb 210
IIc 212
IIIa 206
IIIb 204
 
klasa sala
 IVa 208 
Va 2
Vb 13
Vc 110
VIa 205
VIb 203
VIIa 202
VIIIa 3

 

Przydział sal na indywidualne spotkania z nauczycielami 
godz.17:00-18:00

Lp
Imię i nazwisko
Nauczany przedmiot
Sala
1.
Barbara Stankiewicz  geografia, edukacja dla bezp.
gab. dyrektora
2.
Halina Arciszewska  biologia, wych. do życia w rodzinie
208
3.
Anna Ośiłowska  pedagog
gab. pedagoga
4.
Małgorzata Rakus  przyroda
208
5.
Iwona Golonko  chemia
202 
6.
Katarzyna Terlecka  edukacja wczesnoszkolna
109
7.
Dorota Łupińska  edukacja wczesnoszkolna
210
8.
Katarzyna Witkowska  edukacja wczesnoszkolna
212
9. Katarzyna Zasim  edukacja wczesnoszkolna 206 
10. Anna Szatyłowicz  edukacja wczesnoszkolna 204
11.
Magdalena Żochowska edukacja wczesnoszkolna
113
12.
Agnieszka Lewkowicz  edukacja wczesnoszkolna
112
13.
Dominika Kosewska-Kozicka  edukacja wczesnoszkolna
111
14.
Urszula Iwaniuk historia, wos
2
13.
Barbara Kołcz informatyka
110
14.
Agnieszka Jezierska  technika
 02
15.
Anna Maciejuk język angielski
205
16.
Małgorzata Muśko język angielski, język rosyjski
204
17.
Weronika Włostowska-Zdanowicz język angielski
203
18.
Beata Bogdan język angielski
113
19.
Katarzyna Polak język polski
13
20.
Dorota Rutkowska język polski
102
21.
Anna Świętkowska geografia
107
22.
Wojciech Panasewicz fizyka
202
23.
Agnieszka Krygier matematyka
109
24.
Paulina Trenderenda
matematyka
3
25.
Barbara Jabłońska muzyka, zajęcia artystyczne
205
26.
Izabela Danilewska  plastyka, zajęcia artystyczne
110
27.
ks. Robert Tworkowski religia katolicka
206
28.
Barbara Puczyńska religia prawosławna
104
29.
Robert Szawiel wf
13 
30.
Sławomir Lebiedziński wf
107
31.
Marek Kowalczuk wf
bl. sport. 

 

Archiwum aktualności