Home Page Slider

  • sztand
  • cz2
  • dbi
  • 3a
  • klasa5c1
  •  
    dbi1 
  • 4
  • sp42zaprasza


Maraton Pisania Listów

Po raz kolejny w naszej szkole na początku grudnia odbył się Maraton Pisania Listów. Podczas tego wydarzenia mobilizuje się ludzi na całym świecie do wspólnego i solidarnego przeciwstawiania się naruszeniom praw człowieka. W akcji pisania listów w obronie więźniów sumienia wzięli udział uczniowie klas IV-VIII, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Napisano łącznie 345 listów. Zostały one wysłane do ambasad m.in. Białorusi, Filipin, Kanady i Iranu. Podczas maratonu uczniowie mieli także okazję zapoznać się z historią i przyczynami łamania praw człowieka. Poznali organizacje działające w obronie praw człowieka. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Archiwum aktualności