Home Page Slider

  • sztand
  • cz2
  • dbi
  • 3a
  • klasa5c1
  •  
    dbi1 
  • 4
  • sp42zaprasza


"Serce od serca”

Uczniowie kl. VIb postanowili włączyć się w ogólnopolski projekt „Serce od serca”, który polega na szyciu poduszek w kształcie serca wspierających rehabilitację pacjentów po mastektomii. Noszenie poduszki pod pachą może łagodzić ból nacięcia chirurgicznego, chronić przed przypadkowymi uderzeniami, pomagać w łagodzeniu obrzęku i zmniejszać napięcie barku.
Klasa VIb szybko uwinęła się z wypełnieniem serc kulką silikonową, przygotowując 55 gotowych poduszek, które zostaną przekazane oddziałowi onkologicznemu.
Uczniowie już teraz zapowiadają, że to dopiero początek pracy przy projekcie „Serce od serca”. Niebawem planujemy większą akcję z „Sercem od serca” 
Dalsze informacje już wkrótce...  

Archiwum aktualności