• pisanki
  • 3bwiosna

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową

Szopka bożonarodzeniowa

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie szopki bożonarodzeniowej. Zadaniem uczestników będzie wykonanie przestrzennej pracy plastyczno-technicznej – szopki bożonarodzeniowej. Zgodnie z regulaminem konkursu – wszystkie elementy szopki muszą być wykonane samodzielnie. Technika i dobór materiałów są dowolne, ale szopka powinna nawiązywać do przesłania płynącego z Bożego Narodzenia (mile widziane nawiązanie do tradycji lokalnej, pejzaży, strojów, miejscowej architektury itp).

Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin i kartę zgłoszeniową znajdą Państwo TUTAJ

Konkurs Mój wymarzony Białystok

konkurs

Mój wymarzony Białystok 2030 roku

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież do udziału w miejskim konkursie plastycznym pt. „Mój wymarzony Białystok 2030 roku”.
Młodzi białostoczanie!
Opowiedzcie jak wyobrażacie sobie miasto w przyszłości. Stwórzcie prace plastyczne, które będą Waszym artystycznym spojrzeniem na naszą „małą ojczyznę”.
Wyobraźmy sobie Białystok za dziesięć lat …..

I miejsce w konkursie filmowym "Daj się pozytywnie nakręcić"

konkurs

I miejsce w konkursie filmowym
"Daj się pozytywnie nakręcić"

Uczniowie klasy VIa Mateusz Mikołajewski i Kacper Sakowski zdobyli I miejsce w międzyszkolnym konkursie filmowym  "Daj się pozytywnie nakręcić" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku. Chłopcy przygotowali film na temat ciekawych miejsc z najbliższej okolicy. Gratulujemy pomysłu i wykonania!

Dla każdego dziecka dzieciństwo

Konkurs

Jest nam bardzo miło poinformować, że uczennica klasy IIc Hanna Wydra zdobyła II miejsce w kategorii plastycznej konkursu plastyczno - fotograficznego pod hasłem „Dla każdego dziecka dzieciństwo”, natomiast uczeń klasy VIIIa Jan Truszkowski zdobył nagrodę w kategorii – fotografia. Konkurs miał na celu promowanie praw dziecka oraz upamiętnienie 30 rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Organizatorem był Prezydent Miasta Białegostoku. Serdecznie gratulujemy!

kon fot  kon fot3
 kon fot1  kon fot2

Talenty XXI wieku - edycja 2019

talent

12 listopada 2019r. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się seminarium podsumowujące VI edycję projektu Białostockie Talenty XXI wieku, którego organizatorem jest Centrum Kształcenia Ustawicznego. Nadrzędnym celem projektu jest wspieranie utalentowanych uczniów białostockich szkół chcących poszerzać swoją wiedzę z zakresu różnorodnych dziedzin nauki.
Podczas seminarium Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski uroczyście wręczył certyfikat oraz medal uczennicy klasy VIIIa Marcie Zielinko.

Konkurs Fotograficzny 2019„Wspomnienia z wakacji” - podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego

Konkurs skierowany był do dwóch grup wiekowych uczniów klas 1-3 i 4-8. Można było zaprezentować fotografie w formacie 10 na 15 cm, wykonane samodzielnie w trzech kategoriach: przyroda, zwierzęta i ludzie. Nagrodzone zostały następujące zdjęcia:

Natalii Opolskiej z kl. IIc  kat. ludzie, Pawła Gawinowicza z kl IIa kategoria pejzaż "Wakacje u babci", Szymona Olekszy z kl. IIIa w kategorii przyroda "Śniadanie w Goniądzu" oraz Oliwii Turczewskiej z kl. Ic "Pszczoły na obiedzie u dziadka".
W drugiej grupie wiekowej nagrody otrzymali: Julia Żukowska z klasy Vb za zdjęcie "Kwiat w Bułgarii", Karolina Gawinowicz kl. VIa "Ukochany Bałtyk", Dawid Kruszewski z kl. VIb "Gra w czerwone".
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne niespodzianki. Wakacyjne wspomnienia możemy podziwiać na wystawie na szkolnym holu.