• pisanki
  • 1cwiosna
  • 3bwiosna

web1
Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami klas
/online na Teams/, które odbędą się:

11.05.2021 r. /wtorek/

godz. 17.00 – klasy: 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 6a, 7b

godz.18.30 – klasa 6c

12.05.2021 r. /środa/

godz. 17.00 – klasy: 4a, 4b, 5a, 6b, 7a, 8a

UWAGA!

Od dnia 4 maja wszystkie klasy 1-3 uczą się w szkole. Naukę stacjonarną będziemy realizować zgodnie z rozkładem zajęć, który obowiązywał do czasu przejścia na kształcenie zdalne. Również miejsca i  godziny przyjść do szkoły, i wyjść z niej, pozostają takie same  jak do 22 marca.

Przypominamy również, że terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny i obowiązek przestrzegania procedur bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 obowiązujących w Szkole Podstawowej Nr 42.

Klasy  4-8  do dnia 15 maja, kontynuują naukę zdalną z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Konkurs z okazji Światowego Dnia Bez Tytoniu

nie pal

Konkurs z okazji
Światowego Dnia Bez Tytoniu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku  wraz z  Polskim Towarzystwem Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy w Białymstoku zaprasza  uczniów z klas VI-VIII Szkół Podstawowych do udziału w konkursie wiedzy i hasło o tematyce antynikotynowej.
Szczegółowe informacje:

1. Zgoda niepełnoletni Światowy Dzień Bez Tytoniu