• Wakacje

• dzieci1e

• klasa 1g

• dzieci1f

Konkurs skierowany był do dwóch grup wiekowych uczniów klas 1-3 i 4-8. Można było zaprezentować fotografie w formacie 10 na 15 cm, wykonane samodzielnie w trzech kategoriach: przyroda, zwierzęta i ludzie. Nagrodzone zostały następujące zdjęcia:

Natalii Opolskiej z kl. IIc  kat. ludzie, Pawła Gawinowicza z kl IIa kategoria pejzaż "Wakacje u babci", Szymona Olekszy z kl. IIIa w kategorii przyroda "Śniadanie w Goniądzu" oraz Oliwii Turczewskiej z kl. Ic "Pszczoły na obiedzie u dziadka".
W drugiej grupie wiekowej nagrody otrzymali: Julia Żukowska z klasy Vb za zdjęcie "Kwiat w Bułgarii", Karolina Gawinowicz kl. VIa "Ukochany Bałtyk", Dawid Kruszewski z kl. VIb "Gra w czerwone".
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne niespodzianki. Wakacyjne wspomnienia możemy podziwiać na wystawie na szkolnym holu.