Home Page Slider

 • szkola2
 • szkola1
 • dzieci1
 • dzieci1a
 • dzieci1b
 • dzieci1c
 • dzieci1d
 • dzieci1e
 • klasa 1g
 • dzieci1f
 • sp42zaprasza

Obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia

WP 20161118 10 39 29 ProW ramach realizowanego w naszej szkole programu „Znajdź właściwe rozwiązanie” Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej zorganizowaliśmy obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia. W tym roku postawiliśmy na edukację poprzez aktywność fizyczną i dobrą zabawę.To był strzał w dziesiątkę!

W piątek 18.XI już od rana, podczas przerw uczniowie mieli okazję angażować się w wiele różnych aktywności promujących zdrowy styl życia i uwrażliwiających na zagrożenia związane z używkami. Samorząd Uczniowski, nauczyciele oraz uczniowie chętnie włączyli się do pomocy przy organizacji akcji. Nie zabrakło też zaproszonych gości. Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej zorganizowały uczniom konkursy z nagrodami, podczas których każdy mógł sprawdzić swoją wiedzę w temacie szeroko pojętej profilaktyki uzależnień. Ich stoisko cieszyło się wśród młodzieży ogromnym zainteresowaniem. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom! Mamy nadzieję, że nabraliście ochoty na podobne akcje. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Archiwum aktualności