• szkola2
  • klasa 1g
  • dzieci1f

Podbijamy Kraków i Energylandię

krakowPrzyszła w końcu długo oczekiwana wiosna, więc uznaliśmy, że pora na odrobinę relaksu. Uczniowie klasy Ia, Ib i Id wyruszyli więc na podbój Polski. Zaczęliśmy od dawnej stolicy -Krakowa: najpierw spotkanie z ziejącym ogniem Smokiem Wawelskim, spacer po Wawelu, Dzwon Zygmunta, Kościół Mariacki i odpoczynek na Starym Mieście. Drugiego dnia niezapomniana przygoda w Energylandii: karuzele, zjeżdżalnie, korty samochodowe, kino 7D, teatr, bitwy wodne, strefy relaksu- zabawy bez końca, a wrażenie niesamowite! W drodze powrotnej podwoje swoje otworzył przed nami Ojcowski Park Narodowy z pięknym pałacem, Maczugą Herkulesa, jaskiniami i bajecznymi widokami. Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy i musieliśmy wrócić do szkoły, ale w naszej pamięci na zawsze pozostaną te przepiękne chwile spędzone razem w niesamowitych miejscach, do których na pewno jeszcze powrócimy.