• szkola2
  • dzieci1e
  • klasa 1g
  • dzieci1f

Teatr "Zakrętka" ma zaszczyt przedstawić....

Grupa teatralna "Zakrętka" z PG 16 ostatni tydzień roku szkolnego spędziła wyjątkowo twórczo i aktywnie. Zagraliśmy przedstawienie "Mały książę" aż w trzech miejscach. Zaczęliśmy od Środowiskowego Domu Samopomocy im. Bł. ks. Michała Sopoćki, gdzie młodzi aktorzy zebrali wiele pochwał i gratulacji. Później gościliśmy u najmłodszych odbiorców - w Przedszkolu  Samorządowym nr 4 i w Niepublicznym Przedszkolu "Paprotka". Nasi utalentowani uczniowie i tutaj odnieśli sukces, dzieci w skupieniu i z zainteresowaniem obejrzały przedstawienie, które później nagrodziły gromkimi brawami. To prawdziwa przyjemność występować przed tak wdzięczną i jednocześnie wymagającą publicznością. Gimnazjalistom tak bardzo spodobało się granie dla maluszków, że zaplanowali dużo więcej występów na następny rok szkolny. Zapowiada się gorący sezon!