Home Page Slider

  • pisanki
  • klasa3a
  • 1awiosna
  • 1bwiosna
  • 1cwiosna
  • 3bwiosna
  • sp42zaprasza
 
17 maja zorganizowaliśmy konkurs recytatorski "Mój ulubiony wiersz Jana Brzechwy". Zgłosiło się 15 uczestników z klas I-III SP. Wszyscy uczniowie wspaniale przygotowali się do recytacji, niektórzy z nich pochwali się wręcz grą aktorską. Były przepiękne przebrania, cudowna recytacja wierszy i gromkie brawa dla każdego z uczestników. Rosną nam cudowne talenty. Wszyscy uczniowie dostali dyplomy i nagrody. Jednak najlepszą nagrodą była dla nich satysfakcja ze wspaniałego występu, bo tylko oni wiedzą, ile wysiłku włożyli w ten konkurs. Gratulujemy kochani!
 
Oto wyniki:
I miejsce
Hanna Bielawiec - klasa Ib
Paulina Żynda - klasa IIIa
 
II miejsce 
Karolina Kopeć - klasa Ib
Karolina Chlebowicz - klasa Ib
Julianna Przybyłowska - klasa Ia
 
III miejsce
Szymon Mikołajewski - klasa Ib
Kuba Bogdan - klasa Ia
 
Pozostali uczestnicy zostali wyróżnienia.

Archiwum aktualności