Home Page Slider

  • pisanki
  • klasa3a
  • 1awiosna
  • 1bwiosna
  • 1cwiosna
  • 3bwiosna
  • sp42zaprasza

 

pusta klasa

Co roku w naszej szkole bierzemy udział w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego „Olimpus”.   W tym roku szkolnym w olimpiadzie wzięło udział  34 uczniów, a szkolnym laureatem konkursu została Karolina Cywińska z klasy IIB, zajmując 15 miejsce na 1500 uczniów startujących. W pierwszej dwudziestce znaleźli się również  Hubert Terpiłowski- kl.IIB  zajmując 19 miejsce i Paweł Kułakowski-kl. IIIB zajmując 17 miejsce na 1700 miejsc. 
Gratulujemy również uczniom z klas IV. Na 3949 uczniów biorących udział w olimpiadzie  w pierwszej trzydziestce znalazły się Natalia Bogdan-Waligóra i  Ewelina Rogowska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Archiwum aktualności