Home Page Slider

  • pisanki
  • klasa3a
  • 1awiosna
  • 1bwiosna
  • 1cwiosna
  • 3bwiosna
  • sp42zaprasza

 

nagroda

Prestiżowe wyróżnienie
w OPPTINE 2018 

Z wielką dumą informujemy, że nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 42  w Białymstoku, pani Katarzyna Polak, została wyróżniona w konkursie „Nagroda Edukacyjna Oddziału Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego OPPTINE 2018”. Nagrodą tą 14 czerwca 2018r. uhonorowano osoby i instytucje zasłużone dla rozwoju edukacji informatycznej na terenie województwa podlaskiego i popularyzujące rozwój edukacji informatycznej. Jury doceniło działania i zaangażowanie nie tylko nauczycieli informatyki, ale również wprowadzanie edukacji informatycznej na innych przedmiotach. Jak się okazuje wśród informatyków znalazło się też miejsce dla polonistki z naszej szkoły, która stosuje TIK na lekcjach, zajęciach pozalekcyjnych, przy realizowaniu projektów eTwinning i licznych akcji szkolnych. Dzieli się również wiedzą i pasją informatyczną z innymi nauczycielami z całej Polski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
http://serwer1879008.home.pl/autoinstalator/wordpress/ 

Archiwum aktualności