Home Page Slider

  • pisanki
  • klasa3a
  • 1awiosna
  • 1bwiosna
  • 1cwiosna
  • 3bwiosna
  • sp42zaprasza

projekt

Projekt „Stworzeni z wyobraźni” już po raz drugi zafascynował uczniów naszej szkoły. I tym razem dzielna grupa kreatywnych uczniów tworzyła kolejne rozdziały powieści w różnych konwencjach literackich. W połowie czerwca ukazał się na blogu projektowym ostatni białostocki rozdział. Uczniowie w wielkim stylu zakończyli powieść science-fiction. Projekt zakładał współpracę 10 zespołów uczniowskich z różnych stron Polski przy tworzeniu 10 powieści. Co miesiąc każda grupa pisała rozdział oparty o losowo wyrzucone obrazki umieszczone na kościach Story Cubes. Było to prawdziwe wyzwanie dla uczniów, jednak świetnie sobie z nim poradzili. Zachęcamy do zapoznania się z ich twórczością, by docenić ogrom pracy i pomysłowość naszej młodzieży: https://stworzenizwyobrazni.blogspot.com/

 

Archiwum aktualności