• pisanki
  • 1bwiosna
  • 1cwiosna
  • 3bwiosna

Woda z chemią, fizyka, biologią, geografią oraz matematyką za pan brat

W projekcie „Woda z chemią, fizyka, biologią, geografią oraz matematyką za pan brat” uczestniczyło 14 uczniów. Projekt był realizowany od lutego do maja 2018r. Uczestnictwo w projekcie pomogło rozszerzyć uczniom wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych i matematyki, nabyć umiejętności wykonywania doświadczeń. W realizacji projektu pomocy udzielały nauczyciele biologii, chemii, fizyki i matematyki. Uczniowie wykonywali po 2 doświadczenia z wyżej wymienionych przedmiotów oraz z matematyki wykresy i z geografii mapy rzek w Polsce. Poprzednio przygotowując instrukcje, zdjęcia, opisy roślin i zwierząt oraz analizę i raport z badania wody na Podlasiu z różnych zbiorników wodnych. Projekt rozpoczął się w lutym a zakończył w maju prezentacją multimedialną, wykorzystaną podczas zajęć w klasach drugich oraz  modele cząsteczki wody,  plakaty z wykresami i mapy rzek  były wystawione w sali 202.

projekt chemiczny