Home Page Slider

  • rozpocz
  • slajder den
  • slajder den1
  • slajder den2
  • slajder den3
  •  
    rozpocz4 
  • 4
  • sp42zaprasza

Samorząd Uczniowski 2019


Samorząd Uczniowski ma zaszczyt ogłosić, że w w roku szkolnym 2019/2020 na czele Samorządu Uczniowskiego zasiądą:

Jan Truszkowski z kl. VIIIa jako przewodniczący,
Maja Zasim z kl. VIIa jako zastępca przewodniczącego,
Karolina Gawinowicz z kl. VIb jako sekretarz.

Pierwszy dzień wiosny


Pani i Pan Wiosna w obiektywie

Wreszcie nadszedł dzień na który wszyscy czekaliśmy! Pierwszy Dzień Wiosny! Tego dnia naszą szkołę zalała fala kolorów i uśmiechu, a po korytarzach spacerowała Pani oraz Pan Wiosna:)

 

 

Zielona fotobudka


Dzień Świętego Patryka jest obchodzony hucznie na całym świecie. W naszej szkole również nie mogło zabraknąć irlandzkich akcentów. Oprócz tego, że zrobiło się zielono, a na angielskim poznaliśmy tradycje i zwyczaje Irlandii to dodatkowo Samorząd Uczniowski umilił nam czas na przerwach przygotowując fotobudkę, w której każdy mógł zrobić sobie zdjęcie.

Dyskoteka gra!

 
Zaraz po feriach Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną dla klas IV-VII. Uczniowie nie zawiedli i frekwencja dopisała. Przy ulubionej muzyce i w miłym towarzystwie wszyscy bawili się wyśmienicie. Roztańczeni i pełni pozytywnej energii jesteśmy gotowni na wyzwania, które czekają nas w nowym półroczu.

Dzień Bezpiecznego Internetu_2019

Jak co roku na początku lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Na wielu lekcjach uczniowie rozmawiali na temat bezpieczeństwa w sieci i mądrego korzystania z zasobów online. Takiego tematu nie mógł przepuścić Samorząd Uczniowski!

Uczniowie pod czujnym okiem opiekunów SU oraz nauczyciela informatyki stworzyli quiz odnośnie bezpiecznego korzystania z sieci. Przydała się również ogólna wiedza o internecie. Quiz został przygotowany w formie kodów QR. Zadaniem chętnych uczniów było, jak najszybsze odnalezienie ukrytych w szkole kodów, zapisanie odpowiedzi i przekazanie ich nauczycielowi. Emocje sięgnęły zenitu i wszyscy bawili się super!

„Michał” dla najlepszego nauczyciela

4 lutego Samorząd Uczniowski przeprowadził głosowanie na „Michała” dla najlepszego nauczyciela. Wszyscy byli bardzo podekscytowani i przejęci głosowaniem. Przedstawiciele uczniów bardzo dokładnie liczyli i spisywali głosy. "Michał" dla najlepszego nauczyciela trafia do rąk p. ... 
Póki co to tajemnica, ale wszystkiego dowiecie się już 15 lutego w dniu Święta Szkoły. Zapraszamy!

Walentynki

 
 
Wczoraj w naszej szkole zrobiło się bardzo czerwono...
A to za sprawą świętego Walentego ☺️❤️
  

Archiwum aktualności