• Wakacje

• dzieci1f

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową

Szopka bożonarodzeniowa

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie szopki bożonarodzeniowej. Zadaniem uczestników będzie wykonanie przestrzennej pracy plastyczno-technicznej – szopki bożonarodzeniowej. Zgodnie z regulaminem konkursu – wszystkie elementy szopki muszą być wykonane samodzielnie. Technika i dobór materiałów są dowolne, ale szopka powinna nawiązywać do przesłania płynącego z Bożego Narodzenia (mile widziane nawiązanie do tradycji lokalnej, pejzaży, strojów, miejscowej architektury itp).

Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin i kartę zgłoszeniową znajdą Państwo TUTAJ

Konkurs Mój wymarzony Białystok

konkurs

Mój wymarzony Białystok 2030 roku

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież do udziału w miejskim konkursie plastycznym pt. „Mój wymarzony Białystok 2030 roku”.
Młodzi białostoczanie!
Opowiedzcie jak wyobrażacie sobie miasto w przyszłości. Stwórzcie prace plastyczne, które będą Waszym artystycznym spojrzeniem na naszą „małą ojczyznę”.
Wyobraźmy sobie Białystok za dziesięć lat …..

I miejsce w konkursie filmowym "Daj się pozytywnie nakręcić"

konkurs

I miejsce w konkursie filmowym
"Daj się pozytywnie nakręcić"

Uczniowie klasy VIa Mateusz Mikołajewski i Kacper Sakowski zdobyli I miejsce w międzyszkolnym konkursie filmowym  "Daj się pozytywnie nakręcić" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku. Chłopcy przygotowali film na temat ciekawych miejsc z najbliższej okolicy. Gratulujemy pomysłu i wykonania!

Dla każdego dziecka dzieciństwo

Konkurs

Jest nam bardzo miło poinformować, że uczennica klasy IIc Hanna Wydra zdobyła II miejsce w kategorii plastycznej konkursu plastyczno - fotograficznego pod hasłem „Dla każdego dziecka dzieciństwo”, natomiast uczeń klasy VIIIa Jan Truszkowski zdobył nagrodę w kategorii – fotografia. Konkurs miał na celu promowanie praw dziecka oraz upamiętnienie 30 rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Organizatorem był Prezydent Miasta Białegostoku. Serdecznie gratulujemy!

kon fot  kon fot3
 kon fot1  kon fot2