Home Page Slider

  • wirus1
  • wirus2
  • wirus3
  • sztand
  • cz2
  •  
    dbi1 
  • 4
  • sp42zaprasza


Dzień Języków Obcych z SU

Piątek 4 października był w szkole Dniem Języków Obcych. Z okazji tego dnia Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami języków obcych przygotował moc atrakcji. Klasy zostały zebrane na korytarzu szkolnym do wspólnych gier i zabaw. Każda klasa miała za zadanie przebrać się w barwy wylosowanego przez siebie kraju, oraz nauczyć się powitania i pożegnania w jego języku. Klasy mogły również nauczyć się piosenki w języku swojego państwa. Uczniowie prezentowali charakterystyczne osoby z obcych krajów. Czytaliśmy krótkie teksty w różnych językach i trudziliśmy się nad łamańcami językowymi. Odbyły się również konkursy indywidualne np: na najbardziej kreatywnie wykonaną flagę wylosowanego kraju. Wygranym tych konkursów Samorząd Uczniowski przyznanał nagrody. 
Dawid kl.VIb

Archiwum aktualności